Fiszka

  • Jeszcze nie zapisano żadnych długopisów.

Fiszka

Doskonała prezentacja marki

Wysokogatunkowe przybory do pisania bez wątpienia przyciągają wzrok. A stosowne akcesoria uzupełniają i stanowią perfekcyjne dopełnienie wizerunku. Futerały, wkłady, zakreślacze, stojaki – to praktyczne i oryginalne przybory do pisania, które na biurku, na ladzie czy w okienku stanowią idealne przesłanie reklamowe.

 

Ładny długopis to jedno, a odpowiednia forma prezentacji i stosowne akcesoria to drugie. Firma UMA nie mogłaby należeć do wiodących producentów długopisów na świecie, gdyby nie miała licznych innowacyjnych i atrakcyjnych rozwiązań.

 

Co można powiedzieć na przykład o eleganckim etui? Mamy w ofercie najróżniejsze materiały – począwszy od papieru poprzez tworzywo sztuczne aż po wysokogatunkową skórę. Wykonujemy także indywidualne nadruki na futerałach. Wszystko to można wykorzystać jako doskonałą reklamę i jako prezenty.

 

Firma UMA od lat reprezentuje najlepszą jakość wykonania - do takiej opinii przyczyniły się w szczególności wkłady UMA wysokiej jakości. Oczywiście można je u nas zamówić - i znów przeżywać nieustającą przyjemność pisania.

 

Właśnie w codziennym życiu zawodowym niezbędna jest możliwość oddzielenia rzeczy ważnych od nieważnych. Pomocne są w tym zakreślacze, które nasz program oferuje w dużym wyborze. Ponadto można u nas znaleźć także spinacze, zamocowania i wiele innych.

 

Krótko mówiąc, w firmie UMA można otrzymać wszystko ze świata długopisów reklamowych – dzięki temu „Pismo reklamy” stanie się Twoim pismem. Najlepiej od razu przejrzeć nasz aktualny katalog produktów i za pomocą konfiguratora produktów UMA zestawić stosowne akcesoria. Nasz doświadczony zespół chętnie służy pomocą odpowiadając na wszelkie pytani.

Potrzebujesz więcej informacji ?
Wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą!

Skorzystaj z formularza kontaktowego przesyłając nam swoje zapytania, uwag i sugestie.
Pamiętaj, że pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.
I accept the privacy policy. *

Stosujemy pliki cookie w celu optymalizacji naszej witryny internetowej. Korzystając dalej z tej witryny internetowej, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.