Fiszka

  • Jeszcze nie zapisano żadnych długopisów.

Fiszka

Dojazd do firmy UMA

Fischerbach leży w sercu północnego Schwarzwaldu. Miejscowość jest sielankowo położona pośrodku trójkąta utworzonego przez miasta Fryburg Bryzgowijski, Villingen-Schwenningen i Offenburg. W ciągu 30 - 45 minut można do nas łatwo dojechać ze wszystkich trzech miast. Jadąc z północy autostradą A5 zjechać w kierunku Lahr, i jechać kierując się na Villingen-Schwenningen/Hausach/Haslach. Zaraz za Haslach skręcić w kierunku Fischerbach. Jadąc autostradą A5 z południa, polecamy zjechać kierując się na Freiburg, i dalej w kierunku Waldkirch i Haslach. Jadąc autostradą A81 z południa najlepiej zjechać w kierunku Villingen-Schwenningen. Jadąc z północy zjechać w kierunku miasta Schramberg, potem do Hausach, a następnie na rozwidleniu skręcić do firmy UMA w Fischerbach.

Przy wjeździe do Fischerbach z kierunku Haslach od razu widać firmę UMA. Jadąc główną ulicą skręcić w pierwszą ulicę w prawo za tablicą z nazwą miejscowości. Jadąc z kierunku Hausach, za tablicą z nazwą miejscowości skręcić w drugą ulicę w lewo.

Wjeżdżając w ulicę Fritz-Ullmann-Weg widać już nasz parking dla gości. Serdecznie zapraszamy do firmy UMA.

Potrzebujesz więcej informacji ?
Wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą!

Skorzystaj z formularza kontaktowego przesyłając nam swoje zapytania, uwag i sugestie.
Pamiętaj, że pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.
I accept the privacy policy. *

Stosujemy pliki cookie w celu optymalizacji naszej witryny internetowej. Korzystając dalej z tej witryny internetowej, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.