Fiszka

  • Jeszcze nie zapisano żadnych długopisów.

Fiszka

Projekt graficzny należy dostarczyć w wysokiej rozdzielczości, aby zapewnić możliwie najlepsze rezultaty. Do każdego projektu graficznego należy dołączyć informacje na temat pozycji nadruku i kolorów. W przypadku sitodruku, w celu uzyskania precyzyjnego i wyraźnego wydruku, wymagana jest grafika wektorowa o rozdzielczości 1200dpi.

Pliki TIFF, JPG czy EPS są niezbędne dla czterokolorowych nadruków rastrowych. Minimalna rozdzielczość tych formatów 600 x 1200 dpi daje możliwość uzyskania optymalnego wydruku. Rastrowanie liniowe jest bardzo ważne w druku rastrowym. Druk jest możliwy dla liniowania pomiędzy 33 a 48.

- Należy pamiętać o zamianie czcionek na krzywe.
- Dopuszcza się linie o minimalnej grubości 0,1mm (10 pixeli), aby uzyskać nadruk wysokiej jakości.

Informacje na temat dopuszczalnych formatów zapisu danych znajdziesz w sekcji transferu danych.

1. SITODRUK
Prosimy o dostarczenie pozytywów filmu w autentycznym rozmiarze z odpowiednio ustawionymi znakami rejestracyjnymi. Jeżeli pozytywy filmu nie są odpowiednio sformatowane, będziemy musieli zająć się tym sami, i naliczyć dodatkowe opłaty za naszą pracę.

2. TAMPONDRUK
Możemy stosować tylko płyty foliowe jakie zostaną przez nas przygotowane z wykorzystaniem specjalnego ekranu do tampondruku.
KOLORY DRUKU
Do nadruków, potrzebujemy precyzyjnego określenia kolorów druku (lista firmy Pantone: zapoznaj się z poniższą listą naszych standardowych kolorów druku). 
Aby osiągnąć najlepszy możliwy nadruk na niektórych kolorowych, przezroczystych i długopisach w mroźnych kolorach, rekomendujemy w pierwszej kolejności nadruk białego podkładu (dodatkowego koloru). Ponadto, aby otrzymać idealny nadruk na tych modelach, rekomendujemy wykorzystanie intensywnych kolorów, które zapewniają dobre pokrycie.
Istnieje możliwość obróbki danych w następujących programach:

1. MAC
- Adobe Photoshop CS 5.5
- Adobe Illustrator CS 5.5
- Corel Draw X4

Formy przekazu danych
- e-mail ( uma (at) capira.pl )
- DVD
- CD-ROM

Wszystkie przesyłane do nas materiały powinny być oznaczone nazwą firmy oraz numerem zamówienia.

Potrzebujesz więcej informacji ?
Wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą!

Skorzystaj z formularza kontaktowego przesyłając nam swoje zapytania, uwag i sugestie.
Pamiętaj, że pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.
I accept the privacy policy. *

Stosujemy pliki cookie w celu optymalizacji naszej witryny internetowej. Korzystając dalej z tej witryny internetowej, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.