Fiszka

  • Jeszcze nie zapisano żadnych długopisów.

Fiszka

UMA - stawiamy na odpowiedzialność

Logo QP

Dla firmy myślącej perspektywicznie to jasne, że jakość, serwis i, co za tym idzie, lojalność klientów, zawsze powinny iść w parze. Polityka spółki odnoszącej sukcesy musi obejmować przestrzeganie trybów społecznych zachowań w codziennym prowadzeniu działalności. Zakres naszego poczucia odpowiedzialności polega przede wszystkich na zapewnieniu dogodnych warunków pracy będących w zgodzie ze środowiskiem. Przejawia się to w poszanowaniu praw pracowników, zakazu pracy dzieci oraz pracy przymusowej, a także odpowiedzialnym podejściu do świata przyrody i jej zasobów. Gwarancją założeń firmy UMA jest poświadczenie naszym nazwiskiem.

 

Logo PSIPapier jest jak wiadomo cierpliwy – to, że my zamieniamy słowa w czyn, dowodzi nasze zaangażowanie społeczne na rzecz ludzi w naszym regionie. Za taką postawę zostaliśmy już nawet nagrodzeni: nagrodą za zasługi w zakresie zrównoważonego rozwoju PSI Sustainability Award.

umaSECRETS 

Nasze członkostwo od stycznia 2014 r.

Logo PSI

PSI (Präsent Service Institut)

PSI to silna międzynarodowa sieć branży artykułów reklamowych o 50-letniej tradycji, zrzeszająca kilka tysięcy członków.
 

Logo Sedex

SEDEX (Supplier Ethical Data Exchange)

Sedex jest to organizacja skupiająca przedsiębiorstwa, które zobowiązały się do stałej poprawy etycznej odpowiedzialności w swoim łańcuchu dostaw.

Logo FTA

FTA (Foreign Trade Association)

To zrzeszenie handlu europejskiego i międzynarodowego angażuje się w działaniach na rzecz wolnego i odpowiedzialnego handlu. Członkowie zobowiązali się do stałej poprawy politycznych i prawnych warunków ramowych w dziedzinie handlu.

Logo BSCI

BSCI (Business Social Compliance Initiative)

BSCI jest platformą napędzaną gospodarczo, dążącej do poprawy standardów socjalnych w światowym łańcuchu tworzenia wartości. UMA Schreibgeräte.
 

Logo GWW

GWW (Gesamtverband der Werbeartikel-Wirtschaft e.V.)

Federacja branży artykułów reklamowych GWW e.V. powstała w marcu 2015 r. w wyniku fuzji kilku mniejszych stowarzyszeń branżowych.

Potrzebujesz więcej informacji ?
Wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą!

Skorzystaj z formularza kontaktowego przesyłając nam swoje zapytania, uwag i sugestie.
Pamiętaj, że pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.
I accept the privacy policy. *

Stosujemy pliki cookie w celu optymalizacji naszej witryny internetowej. Korzystając dalej z tej witryny internetowej, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.