Fiszka

  • Jeszcze nie zapisano żadnych długopisów.

Fiszka

Kolor i funkcjonalność w urzekającym kształcie

W dziedzinie przyborów do pisania z tworzywa sztucznego nowoczesne metody produkcyjne otwierają coraz to nowe możliwości nadawania kształtów – począwszy od klasycznych form poprzez miękkie, zaokrąglone krawędzie, aż po oryginalne kombinacje materiałów, modne obecnie kolory mroźne lub neonowe czy wreszcie po intrygujące, ekstrawaganckie aplikacje.

 

Zwłaszcza promocyjnych gadżetów i prezentów reklamowych nie można już sobie wyobrazić bez długopisów z tworzywa sztucznego należących tu do stałego repertuaru. Szybko pod ręką i szybko podany dalej, z indywidualnym napisem lub zdobieniem - dzięki temu długopisy z tworzywa sztucznego są idealną reklamą, zwłaszcza na targach lub innych imprezach publicznych.

 

Zalety tworzywa sztucznego są oczywiste: powierzchnia błyszcząca czy matowa, korpus przezroczysty błyszczący albo przezroczysty mroźny - możliwości kombinacji kolorów i odmian są prawie nieograniczone.

 

Innowacje i rozwój tworzyw przyczyniają się do tego, że przybory do pisania tego typu można jeszcze uatrakcyjnić, aby bardziej wpadały w oko. Na przykład nasze najnowsze modele GUM. Są to długopisy z korpusem wykonanym z miękkiej gumy, przyjemnej w dotyku, a przy tym w modnych neonowych kolorach.

 

Firma UMA, jako jeden z wiodących producentów długopisów reklamowych na świecie oferuje gamę najróżniejszych modeli. Najlepiej od razu przejrzeć nasz aktualny katalog produktów, odkryć nowości UMA i za pomocą konfiguratora produktów UMA zestawić własny model długopisu z tworzywa sztucznego.

Potrzebujesz więcej informacji ?
Wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą!

Skorzystaj z formularza kontaktowego przesyłając nam swoje zapytania, uwag i sugestie.
Pamiętaj, że pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.
I accept the privacy policy. *

Stosujemy pliki cookie w celu optymalizacji naszej witryny internetowej. Korzystając dalej z tej witryny internetowej, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.