Fiszka

  • Jeszcze nie zapisano żadnych długopisów.

Fiszka

Przypada do serca

Drewno jest tworzywem szczególnym, pełnym ciepła i wyjątkowej naturalności: każdy korpus z drewna jest unikatem o własnej historii. Oprócz tego mamy jeszcze jedno naturalne tworzywo w asortymencie, które też nie jest z tektury. A może jednak...?

 

UMA jako wiodący producent długopisów reklamowych na świecie przykłada szczególną wagę do indywidualizmu. Długopisy reklamowe z drewna nie są w ścisłym tego słowa znaczeniu produktem standardowym, ale są właśnie tak indywidualne jak drzewo, z którego zostały wykonane. Oprócz tego posiadamy w ofercie produkty z polilaktydu / skrobi kukurydzianej, z celulozy i z tektury – bardziej naturalnej przyjemności pisania nie można sobie wyobrazić: najlepiej od razu zasięgnąć informacji o naszych długopisach ekologicznych (bio-pen), o długopisach z tektury (paper-pen) oraz o naszej serii Natural wykonanej z tworzywa sztucznego ulegającego biodegradacji.

 

Surowce odnawialne przyczyniają się – zakładając ich odpowiedzialne wykorzystywanie – do zrównoważonego bilansu ekologicznego. UMA chętnie przyznaje się do odpowiedzialności i dlatego posiada certyfikat PEFC dla produktów pochodzących z gospodarki leśnej prowadzonej na zasadzie zachowania trwałości lasów. Więcej na ten temat można się dowiedzieć pod umaSecrets.

 

Długopisy z drewna i materiałów zdatnych do recyclingu posiadają wyjątkowy urok, jakim jest elegancja natury. Fakt, że za ich pomocą można zamieścić specjalne przesłanie reklamowe, leży jak na – albo lepiej mówiąc w – dłoni!

 

Najlepiej od razu przejrzeć nasz aktualny katalog produktów, odkryć nowości UMA i za pomocą konfiguratora produktów UMA zestawić własny model długopisu ekologicznego, długopisu z drewna lub z tektury. Przy wyborze opcji zdobniczych doświadczony zespół UMA chętnie służy pomocą.

Potrzebujesz więcej informacji ?
Wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą!

Skorzystaj z formularza kontaktowego przesyłając nam swoje zapytania, uwag i sugestie.
Pamiętaj, że pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.
I accept the privacy policy. *

Stosujemy pliki cookie w celu optymalizacji naszej witryny internetowej. Korzystając dalej z tej witryny internetowej, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.