Fiszka

  • Jeszcze nie zapisano żadnych długopisów.

Fiszka

Po prostu z połyskiem

Ekskluzywne, klasyczne i masywne – metalowe długopisy zawsze dobrze świadczą. Pielęgnując asortyment UMA dba o szczegóły. Do nich zaliczają się na przykład specjalne wersje klipsów i nakrywek, miękkie i przyjemne strefy chwytania oraz umiejętnie rozmieszczone barwne akcenty w postaci aplikacji z tworzywa sztucznego.

 

Metalowy długopis nadaje użytkownikowi szczególnego szyku. Przy czym metal nie równa się metalowi - począwszy od szlachetnego i ciężkiego do lekkiego i filigranowego – UMA oferuje szeroki wachlarz modeli. Pozwala to na wybór przyboru do pisania stosownego do typu. Komu klienci na całym świecie mogą bardziej zaufać niż absolutnemu liderowi w branży, firmie UMA, stanowiącej „pismo reklamy”?

 

Często to drobne szczegóły sprawiają, że dany długopis jest wyjątkowy, np. metalowa końcówka lub błyszczący przycisk. Właśnie to w połączeniu z licznymi opcjami zdobniczymi oznacza dla naszych klientów, że w firmie UMA mogą ciągle na nowo przeżywać wyjątkowość, piękno i elegancję. Zrozumiałe, że jest to idealny prezent reklamowy.

 

Firma UMA, jako jeden z wiodących producentów długopisów reklamowych na świecie oferuje gamę najróżniejszych modeli. Najlepiej od razu przejrzeć nasz aktualny katalog produktów, odkryć nowości UMA i za pomocą konfiguratora produktów UMA zestawić własny model metalowego długopisu.

Potrzebujesz więcej informacji ?
Wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą!

Skorzystaj z formularza kontaktowego przesyłając nam swoje zapytania, uwag i sugestie.
Pamiętaj, że pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.
I accept the privacy policy. *

Stosujemy pliki cookie w celu optymalizacji naszej witryny internetowej. Korzystając dalej z tej witryny internetowej, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.