Fiszka

  • Jeszcze nie zapisano żadnych długopisów.

Fiszka

Nagrody i nominacje

Co jest motywem naszego działania w uma? Przede wszystkim oczywiście nasi klienci, których chcemy przekonać do siebie innowacjami i najwyższą jakością. Naszym celem jest rozwój branży długopisów reklamowych z poczuciem odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. To, że otrzymujemy za to nawet nagrody, utwierdza nas tym bardziej w przekonaniu o słuszności wytyczonego kursu.

Logo PSI

Sustainabilty Awards 2018

Już po raz 4 z kolei stanęliśmy do współzawodnictwa w konkursie Sustainability Awards. Również w roku 2018 wynik przeszedł najśmielsze oczekiwania. Nominowani w 3 katego-riach, zajęliśmy 2 miejsce w kategorii „Social Excellence 2018”. Jury konkursu doceniło nasze zaangażowanie socjalne na rzecz pracownic i pracowników uma oraz projektów socjalnych związanych z działalnością przedsiębiorczą, które umożliwiają optymalne zgranie życia rodzinnego ze światem pracy w Fischerbach.
7 nominacji w ciągu 4 lat, 2 pierwsze miejsca w kategoriach „Sustainable Product 2017” i „Social Initiative 2015” oraz miejsce 2, są dostatecznym bodźcem do kontynuowania dzia-łalności w tym sensie.

Więcej informacji na temat CSR oraz zrównoważonego rozwoju, w umaSECRETS. Za-praszamy do udziału w naszej filozofii i odkrywania zrównoważonych produktów, projek-tów socjalnych oraz dbania o zrównoważony łańcuch dostaw.

Logo PSI

uma zdobywa nagrodę PSI Sustainability Award 2017

Produktem RECYCLED PET PEN firma uma udowodniła, że wyczerpanie zawartości plastykowej butelki nie musi oznaczać końca jej eksploatacji. Zbieranie, mycie, rozdrabnianie starych butelek PET oraz stapianie powstałego w ten sposób granulatu surowcowego i wlewanie do form: tak z półlitrowej butelki PET powstaje RECYCLED PET PEN: stabilny, trwały i atrakcyjny.

Realizowany w praktyce „upcykling“ specjalisty od artykułów piśmienniczych ze Schwarzwaldu nie tylko udowadnia jego innowacyjny potencjał, lecz stanowi też godny naśladowania przykład działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Za te osiągnięcia został wyróżniony nagrodą Sustainability Award 2017 w kategorii Sustainable Writing Instruments.

Oto oryginalne brzmienie laudacji: „Udana koncepcja, szczególnie z punktu widzenia koncepcji komunikacji opracowanej wspólnie z firmą Bionade oraz regionalnej tożsamości produktu. Historia sukcesu!“ Dodatkowe informacje na stronie www.psi-awards.de i www.uma-pen.com.

Impresje

Logo PSI

PSI Sustainability Award 2015 – Social Initiative

Nasza seria inicjatyw „uma przejmuje odpowiedzialność“ została nagrodzona w kategorii „Social Initiative 2015“. Do tych inicjatyw należy prowadzenie supermarketu z artykułami codziennego użytku w regionie wiejskim; dodatkowo założona przez przedsiębiorstwo fundacja im. Fritza Ullmanna wspiera instytucje społeczne jak np. projekt „Mieszkania dla starszych ludzi“ w Fischerbach czy też różne stowarzyszenia społeczne. Zaangażowanie to przekonało jury konkursu.

Impresje

Logo FTA

Promotional Gift Award 2015

Wieloosobowe jury przyznało przedsiębiorstwu z Fischerbach nagrodę Promotional Gift Award 2015. Spośród kilkuset nadesłanych propozycji produkt INLAY CI trafił na listę zwycięzców, pozostawiając w tyle konkurencję.
DO INLAY CI

Logo PSI

PSI Sustainability Award 2015 – Environment Initiative – Nominacja

W kategorii "Environment Initiative" ocenia się stopień wdrożenia przez przedsiębiorstwo własnych inicjatyw na rzecz ochrony środowiska. W firmie uma następuje to w różny sposób, od druku bez emisji CO2 poprzez energooszczędną technikę budynków aż po wyroby drewniane z certyfiktem PEFC. Poprzez udział w projekcie "Energia obywatelska Fischerbach" uma realizuje dalekosiężne cele w zakresie ochrony klimatu i oszczędnego gospodarowania zasobami.

Logo PSI

PSI Sustainability Award 2015 – Social Excellence – Nominacja

Kategoria "Social Excellence" przygląda się warunkom panującym w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa. uma przykłada tu dużą wagę do uczciwych, sprawiedliwych i zdrowych warunków pracy oraz posiada też odpowiednie certyfikaty.
 

Potrzebujesz więcej informacji ?
Wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą!

Skorzystaj z formularza kontaktowego przesyłając nam swoje zapytania, uwag i sugestie.
Pamiętaj, że pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.
I accept the privacy policy. *

Stosujemy pliki cookie w celu optymalizacji naszej witryny internetowej. Korzystając dalej z tej witryny internetowej, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.